Як отримати довідки про страховий стаж у Дії?

Дата: 02.02.2022 10:37

Як отримати довідки про страховий стаж у Дії?

ОК-5 та ОК-7 - це довідки про страховий стаж. Їх використовують для оформлення на роботу, призначення пенсії або нарахувань за лікарняним. Нині довідки можна отримати без черг та стресу онлайн на порталі «Дія». Для цього:

1. Перейдіть на https://diia.gov.ua та авторизуйтеся;

2. Натисніть «Пенсії, пільги та допомога»‎;

3. Виберіть потрібну довідку в списку;

4. Перевірте інформацію про вас і, якщо потрібно внести зміни, зробіть це в профілі;

5. Натисніть «Готово»‎.

От і все! Результат вам надійде на пошту, а сама довідка відображатиметься в розділі «Послуги»‎ - «Отримані документи»‎.

Довідково:

Довідка ОК-5 формується за період з 2000 року та містить відомості про суми заробітку для нарахування пенсії і страховий стаж;

Довідка ОК-7 формується за період з 2011 року і містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок (в межах максимальної величини) та страховий стаж. В основному дана довідка використовується задля визначення страхового стажу для нарахування допомоги по безробіттю та інше.