Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Щоб у ЗНО–2022 участь взяти про оформлення ID-картки потрібно подбати

Дата: 27.01.2022 10:23
Кількість переглядів: 253

Щоб у ЗНО–2022 участь взяти про оформлення ID-картки потрібно подбати

Із 01 лютого до 09 березня триватиме реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. До комплекту реєстраційних документів входить паспорт громадянина України. Тому вкотре нагадуємо учням, яким виповнилося 14 років, про необхідність вчасного оформлення ID-картки. Адже паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

Для оформлення ID-картки потрібно зібрати необхідні документи (докладніше: https://bit.ly/3IAxTBa) та звернутися до найближчого підрозділу міграційної служби. Заповнюють заяву-анкету, фотографують та відбирають біометричні дані безпосередньо у підрозділі.

На сайті Державної міграційної служби України є змога не тільки ознайомитися з переліком необхідних документів для оформлення біометричних документів ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а й запланувати свій візит на конкретну дату та час. Для цього необхідно скористатися одним із електронних сервісів «Електронна черга» або ж Чат-ботом у Viber чи Telegram.

Про готовність паспорта сповістити може той же Чат-бот або ж перевірити за допомогою сервісу «Перевірка стану оформлення документів».

Для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше адміністративна послуга безоплатна. Особам віком від 14 до 18 років ID-картка видається зі строком дії 4 роки.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень