Рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

Дата: 27.01.2022 10:21

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, фахівці Ніжинського районного підрозділу Головного управління ДСНС України у Чернігівській області проводять профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі.

Під час спілкування рятувальники нагадують громадянам правила безпеки на льоду, наголошують на необхідності мати з собою засоби зв'язку й порятунку. Крім того, фахівці ДСНС розповідають алгоритм дій у разі провалу під кригу, послідовність надання невідкладної допомоги постраждалим, а також надають рибалкам тематичні листівки з короткими інструкціями безпечного перебування на водоймах взимку. Крім того, надзвичайники звертають увагу батьків на постійному контролі за розвагами дітей та навчанню їх правилам безпеки життєдіяльності.

Ніжинське районе управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області