Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 05.01.2022 16:14
Кількість переглядів: 237

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту

осіб з інвалідністю інформує.

 

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що стартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року № 70 (зі змінами), реєстрація новостворених суб’єктів господарювання здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю до 1 лютого 2022 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 27 серпня           2020 року № 591 «Про затвердження форми звітності № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення», зареєстрованим в Мін’юсті 13 жовтня 2020 року за № 1007/35290, затверджена нова форма звітності № 10-ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення.

Звітність про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за звітний 2021 рік з додатком «Перелік підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання, та/або відокремлених підрозділів роботодавця» (форма № 10-ПОІ (річна) подається відповідно до чинного законодавства до            1 березня 2022 року.

Бланки заяви про реєстрацію та звітності про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю (http://www.ispf.gov.ua).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень