Напередодні Різдва Христового рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з настоятелями культових споруд

Дата: 04.01.2022 16:27

З метою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних подій у культових спорудах Напередодні Різдва Христового, співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області проводять роз’яснювальну роботу з настоятелями храмів щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час богослужінь на території громади.

Під час рейдів особлива увага приділялася справності електромереж та обладнання, наявності у достатній кількості первинних засобів пожежогасіння, стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки приміщень, а також евакуаційних шляхів та виходів. Під час заходів зі всіма священнослужителями рятувальники провели інструктажі та роз`яснювальні бесіди, вручили пам’ятки та листівки протипожежного характеру. Також, працівники ДСНС звернули увагу священнослужителів на наявні недоліки та необхідності їх усунення в найкоротші терміни.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре нагадує громадянам: щоб не затьмарити собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, будьте особливо обережні зі свічками. Дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути пожежі, а знання першочергових дій у разі пожежі – допоможе зберегти матеріальні та духовні цінності.

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області