До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади!

Дата: 30.12.2021 15:56

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади!

Автоматичне подовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» (АТ «Ощадбанк») внутрішньо переміщеним особам (ВПО) на період карантину припиняється. Згідно заяви      АТ «Ощадбанк», надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток  ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021року).

Картки АТ «Ощадбанк» для ВПО, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже закінчився або закінчується до кінця березня 2022 року, не будуть блокуватися до 01 квітня 2022 року.

Починаючи з 01 квітня 2022 року  АТ «Ощадбанк» заблокує платіжні картки ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину.

У разі виникнення питань щодо отримання нової картки, ВПО необхідно звертатись до відділення АТ «Ощадбанк» за місцем проживання або до контакт-центру зазначеного банку за номером телефону: 0 800 210 800.