Нова послуга: надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу

Дата: 28.12.2021 15:55

На виконання рішення Височанської сільської ради №6-12/VIII від 11.11.2021 року відділ «ЦНАП» запроваджує нову послугу: надання відомостей з Державного земельного кадастру (далі - ДЗК) у формі витягу.

Витяг з ДЗК – це документ, що підтверджує внесення даних земельної ділянки до Державного земельного кадастру.

На практиці громадяни та організації найчастіше отримують витяг з кадастру у двох випадках:

• при реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, в т.ч. під час присвоєння кадастрового номеру;

• при вчиненні будь-яких операцій із земельною ділянкою (купівля-продаж, дарування, обмін, оренда, спадкування, тощо).

Для отримання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК необхідно звернутись до відділу «ЦНАП» Височанської сільської ради за адресою: с. Високе, вул. Центральна, 86.

Витяг з Державного земельного кадастру надається за заявою про надання відомостей з  Державного земельного кадастру у паперовій формі заявником або уповноваженою ним особою особисто з документом, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку щодо сплати збору та з відомостями про кадастровий номер земельної ділянки.
       Отримати витяг можна у день надходження заяви. Уже сьогодні перші заявники отримали адміністративну послугу в найкоротший час.