Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

9 грудня в Україні презентували сайт урядової «гарячої лінії» 1547

Дата: 10.12.2021 09:41
Кількість переглядів: 222

Відтепер сповістити про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі можна онлайн.

9 грудня в Україні презентували сайт урядової «гарячої лінії» 1547, який розроблено за ініціативою Віцепремєрки Ольги Стефанішиної.

????Завдяки роботі сайту, постраждалі від домашнього насильства зможуть в режимі онлайн подати анонімну скаргу про правопорушення, коротко сформувати інформацію про правопорушення для правоохоронних органів, а також відстежити діючий статус і хід розгляду звернення за номером повідомлення в особистому кабінеті.

????Крім того, на сайті можна отримати ключову інформацію про домашнє насильство, зокрема щодо алгоритму протидії. Також доступна інтерактивна карта, що дозволяє отримати інформацію про кількість звернень, якi були передані до органів виконавчої влади та кількості наданих консультацій жертвам домашнього насильства.

??Нагадаємо, Урядова «гаряча лінія» 1547 працює цілодобово. Ця лінія опрацьовує та реєструє звернення про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей або про загрозу вчинення такого насильства.

На «гарячій лінії» надаються безкоштовні конфіденційні інформаційні, психологічні та юридичні консультації.

?? Посилання на сайт: https://1547.ukc.gov.ua/

https://www.facebook.com/watch/?v=615101989712439


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень