про початок роботи та відкриття

Дата: 06.12.2021 10:07

Височанська сільська рада інформує про початок роботи та відкриття  з 06.12.2021 року відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Височанської сільської ради (відділ «ЦНАП»), завдяки якому надання послуг населенню територіальної громади стане більш доступним та якісним.

Відділ «ЦНАП» розташовано в приміщенні сільської ради за адресою с. Високе, вул. Центральна, 86 на першому поверсі.

На сьогодні відділ налічує 5 працівників, що обслуговують 4968 жителів громади.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП», затверджений рішенням 5 сесії 8 скликання Височанської сільської ради № 18-5/VII від 25.03.2021 року (зі змінами), серед яких: реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, державної реєстрації актів цивільного стану, адміністративні послуги соціального характеру, реєстрації нерухомості, надання відомостей з Державного земельного кадастру та місцевого значення (видача посвідчень багатодітним сім’ям, прийняття рішення про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна та інші).

Відділ «ЦНАП» – це єдине місце в Височанській територіальній громаді, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах.