Дотримуйтесь заходів безпеки на воді в осінній період

Дата: 17.11.2021 11:47

Дотримуйтесь заходів безпеки на воді в осінній період

Восени відпочинок біля водойм не такий активний, як влітку, проте не варто забувати про безпеку. Осінні місяці прийнято вважати найкращим часом для рибного лову. Але такий вид відпочинку приховує в собі чимало небезпек. Особливо небезпечний вихід на водойми на човні. Щоб такий відпочинок не обернувся бідою, рибалкам необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді в осінній період.

Так само не варто забувати про те, що восени температура води низька і у разі, якщо людина опиниться у воді, намоклий одяг одразу потягне її донизу, а холодна вода буде сковувати рухи. Врятуватись в такій ситуації без сторонньої допомоги буває досить важко.

У разі використання плавзасобів у даний період суворо забороняється:

• рибалити на човні громадянам, які не вміють плавати;

• виходити в плавання при відсутності рятувального жилету, спеціального термоодягу, змінного теплого одягу;

• виходити в плавання при мінусових температурах, у вітряну погоду, в нетверезому стані, на несправному плавзасобі, в темний час доби;

• перевантажувати плавзасіб;

• брати з собою дітей.

Аби відпочинок не перетворився на трагедію - дотримуйтесь правил безпеки на водоймах!

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області