Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

СПІВПРАЦЯ З БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 12.10.2021 15:11
Кількість переглядів: 381

СПІВПРАЦЯ З БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Належним чином налагоджена співпраця  між всіма органами та установами, діяльність яких пов’язана з особами, які ведуть антисоціальний спосіб життя або притягувались до кримінальної відповідальності, є  однією з запорук успіху. Так, лише при охопленні всіх сфер життя засудженої особи, можливо розробити та виконати необхідний для її виправлення комплекс заходів.

Відповідно до Закону України «Про пробацію» суб’єкти пробації мають право на роз’яснення своїх прав та обов’язків, отримувати інформацію про можливу допомогу і консультації. Соціально-виховна робота разом із заходами нагляду включаються до індивідуального плану роботи із засудженим. Невід’ємною частиною пробаційних заходів є і підвищення правової культури засудженого. Саме тому співпраця з системою безоплатної правової допомоги є необхідною та актуальною.

Так, на базі Ніжинського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області кожного першого вівторка місяця з 10 до 12 години працює дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги. 

Найбільш поширеними питаннями з якими звертаються до дистанційного пункту суб’єкти пробації є ті, що стосуються порядку отримання паспорту, прийняття спадщини, порядку реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, виїзду дитини за кордон, встановлення інвалідності, вирішення сімейних питань.

 

Ніжинський районний сектор №4

філії ДУ «Центр пробації»                                     в Чернігівській області

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень