Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем: поради Держслужби зайнятості

Дата: 21.09.2021 16:40

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем: поради Держслужби зайнятості

Готуючись до співбесіди, варто дізнатися якомога більше про компанію, яка є потенційним роботодавцем

У Державній службі зайнятості порадили українцям, як підготуватися до співбесіди з потенційним роботодавцем, щоб успішно пройти її. Відповідні поради розміщено на Facebook-сторінці відомства."Щоб не зіпсувати настріи? собі і потенціи?ному роботодавцю, скористаи?теся нашими порадами", – йдеться у повідомленні.

Що варто враховувати

Готуючись до співбесіди, варто дізнатися якомога більше про компанію, яка є потенційним роботодавцем.Також важливо потурбуватися про рекомендаціі?.Щоб не запізнитися на зустріч, необхідно заздалегідь визначити свіи? маршрут. Для співбесіди варто обрати відповіднии? одяг, а також налаштуватися позитивно.

Можливі запитання роботодавця

Оскільки більшість роботодавців ставлять одні и? ті ж запитання, доцільно підготуватися до нихарто продумати своі? відповіді на запитання щодо:- професіи?ного досвіду та обов’язків на останньому місці роботи;

- причин звільнення з останнього місця роботи;

- бажання працювати саме в ціи? компаніі?;

- заробітноі? плати, яка цікавить, а також, коли можливо приступити до роботи.

"Пам’ятаи?, що успіх у працевлаштуванні залежить не тільки від твоі?х професіи?них якостеи? та кваліфікаціі?, але и? від того, яке враження ти справиш на роботодавця під час співбесіди. Вчися на власному досвіді і пам’ятаи? – випадкових перемог не буває", – зазначили у Держслужбі зайнятості.

Де знайти роботу

Пропозиції роботи оновлюються щодня на сайті Держслужби зайнятості www.dcz.gov.ua.Інформацію щодо наявних вакансій також можна знайти у персональному (особистому) кабінеті безробітноголя реєстрації потрібно зайти на сайт www.dcz.gov.ua та натиснути жовту кнопку "Персональний кабінет".Далі потрібно уважно прочитати інструкцію та послідовно виконати дії, які прописані в ній.Якщо все зроблено правильно, автоматично створиться обліковий записалі потрібно зв’язатися з кар’єрним радником (це особа, яка допомагає безробітному та консультує його). Радник внесе до системи унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатимуться всі розділи.