Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

АТ "Чернігівгаз" здійснює безкоштовну заміну лічильників газу

Дата: 28.08.2021 18:12
Кількість переглядів: 416

Оголошення

Шановні споживачі

        АТ « Чернігівгаз » проводить заміну лічильників газу - відповідно до положень частин 1-ї та 4-ї статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (зі змінами) законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та заміні за кошти оператора  ГРМ .  

Навіщо проводять заміну лічильників?

          Заміна лічильників проводиться з метою забезпечення коректного обліку спожитого природного газу. Заміна побутових лічильників відбувається безкоштовно за рахунок оператора ГРМ.

          Прилади обліку, які встановлюють відповідно до Інвестиційної програми, є повіреними, сертифікованими, безкоштовними, відповідно до чинного законодавства та нормативно-технічних критеріїв, які діють на території України.                         

         Вони вирізняються серед інших кращою якістю та більшим міжповірочним інтервалом, який становить 8 років .

        Всі роботи виконуються швидко, якісно кращими фахівцями                      АТ «Чернігівгаз» та є безкоштовними для споживачів .

       Всі бажаючі споживачі природного газу, які мають лічильники газу, щодо заміни лічильників можуть звернутися до фахівців Відділу обслуговування  вузлів обліку газу Сектору повірки побутових лічильників Управління метрології  АТ «Чернігівгаз» за телефонами :

Тел. 097-190-46-13                              Тел. 099-974-01-06

Тел. 063-972-92-46

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень