Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Інформуємо

Дата: 10.06.2021 15:37
Кількість переглядів: 437

Фото без опису

Інформуємо, що протягом травня 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС України в Чернігівській області надійшло 450 звернень (у травні 2020 року – 372). 

Ви часто запитуєте: «Що потрібно для оформлення біометричного документу та «Чи обов’язково реєструватися в електронній черзі?»

Відповідаємо.
       У зв’язку зі збільшенням звернень громадян щодо оформлення біометричних документів, з метою недопущення скупчень громадян у підрозділах міграційної служби, для Вашої ж зручності, рекомендуємо  користуватися одним із електронних сервісів ДМС «Електронна черга» https://bit.ly/2THRmM1.
 
       Отже, для того, щоб оформити біометричні документи для громадян України, такі як паспорт у вигляді id-картки та паспорт для виїзду за кордон, вам необхідно:
 - зареєструватися в електронній черзі на сайті Державної міграційної служби України за посиланням https://bit.ly/2THRmM1;
 - вчасно прибути до підрозділу міграційної служби з необхідним пакетом документів (перелік документів можна знайти на сайті https://bit.ly/3inM96o у розділі Послуги).
 - відслідковувати готовність документу за посиланням https://bit.ly/3gv164j
  

В умовах дії карантину адміністративні послуги надаються ВИКЛЮЧНО при дотриманні рекомендацій МОЗ спрямованих на запобігання поширенню COVID-19. Відтак при відвідуванні підрозділів міграційної служби необхідно користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами і дотримуватись безпечної дистанції (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів).
 
      У разі виникнення будь-яких питань ви можете звернутись на  «гарячу лінію» УДМС України в Чернігівській області за номером телефону: (0462) 666-185.

Офіційний сайт


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень