У Ніжинському районі піротехніками ДСНС знищено 2 артилерійські снаряди

Дата: 30.04.2021 18:45

У Ніжинському районі піротехніками ДСНС знищено 2 артилерійські снаряди

29 квітня о 15:30 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку 2 артилерійські снаряди калібром 85 мм часів Другої світової війни.

Вибухонебезпечні предмети були виявлені, цього ж дня на полі біля с.Носелівка Височанської територіальної громади Ніжинського району.

Піротехніки ДСНС під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів не виявили.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та негайно викликати рятувальників або правоохоронців.

Ніжинське районе управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області