Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

фахівці Асоціації міст України відповіли на проблемні питання

Дата: 27.04.2021 15:51
Кількість переглядів: 370

Фото без опису

Який механізм дострокового припинення повноважень старости за власною ініціативою? Чи існує механізм примусового припинення повноважень старости радою? Що робити громадам, які вже затвердили старостинські округи, не дочекавшись змін до законодавства?

 

На ці та багато інших питань відповіли фахівці Асоціації міст України. Вони випустили збірку роз'яснень на проблемні питання, які  турбують громади у зв'язку з прийняттям Проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» ( №4535)

 

Відповіді АМУ – це думка фахівців, що ґрунтується на практиці застосування чинного законодавства та аналізі можливих наслідків для громад у зв'язку з прийняттям законопроекту №4535.

 

Прийнятий законопроект №4535 вже не можливо повернути на доопрацювання аби удосконалити певні норми. Проте, варто завчасно зрозуміти, як законопроект №4535 впливатиме на розвиток інституту старост і які проблеми можливі щодо його застосування.

 

Питання спеціалісти АМУ згруповали за тематикою та схожими чи похідними проблемами, що витікають з певних норм законопроекту №4535.

 

посилання на збірку: http://www.auc.org.ua/sites/default/files/library/pp_210_210_puls.pdf

 

--

Чернігівське РВ АМУ

Офіс реформ у Чернігівській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень