Попередження торгівлі людьми

Дата: 13.11.2020 08:59

Попередження торгівлі людьми

В своїй діяльності Борзнянський РС працює з багатьма державними та громадськими установами, організаціями. Так, вже більше року серед осіб, які перебувають на обліку Борзнянського РС в співпраці з громадською організацією ГО «Чернігівській громадський комітет захисту прав людини»  проводяться заходи щодо протидії торгівлі людьми. Підоблікові сектору знаходяться в групі ризику, які можуть стати жертвами сексуального та трудового рабства, адже, здебільшого, входять до найбільш незахищеної  верстви населення. З метою недопущення в майбутньому таких випадків, серед засуджених проводиться роз’яснювальна робота щодо порядку виїзду за кордон та безпечного там працевлаштування, як діяти при виникненні тієї чи іншої ситуації під час перебування за кордоном.

Борзнянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області