22 жовтня о 10 годині відбудеться 33 (позачергова) сесія VII скликання

Дата: 21.10.2020 10:24

Порядок   денний   тридцять  третьої   (позачергової)

сесії  сьомого скликання

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17 грудня  2019 року     «Про сільський бюджет на 2020 рік» .

2. Про повторне ініціювання безоплатної передачі з комунальної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району  в комунальну власність територіальної громади Височанської сільської ради всього рухомого та нерухомого майна закладів охорони здоров’я, які знаходяться на території Височанської сільської ради .

3.Про затвердження Програми підвищення фахового рівня  кочегарів закладів освіти Височанської сільської ради.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації  Тарасенко Наталії Петрівні .

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації  Донченко  Ксенії Володимирівні.

6.Про затвердження  технічної документації  Яковенко Любові Григорівні.

7. Про затвердження  технічної документації  Свириденко Парасковії  Федорівні .

8. Про затвердження  технічної документації  Пищенко Ганні Володимирівні .

9. Про затвердження  технічної документації  Харченко Михайлу Івановичу.

10. Про затвердження  технічної документації  Юрченко Олені Михайлівні.

11. Про затвердження  технічної документації  Моценку Григорію Володимировичу.

12. Про затвердження  технічної документації  Скоробагатько Раїсі Іванівні.

13. Про затвердження  технічної документації  Скоробагатько Олександрі Яковлівні .

14. Про затвердження  технічної документації  Васюк  Антоніні Іванівні .

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою ПрАТ «ВФ Україна».

16. Про затвердження проекту землеустрою Кривицькій Людмилі  Григорівні .

17.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі в оренду гр. Боклагу  Володимиру Петровичу.

18. Про надання дозволу  Матяшу   Володимиру  Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою  працівнику соціальної сфери.

19. Про надання дозволу Січці Михайлу Гавриловичу на виготовлення проекту землеустрою  працівнику соціальної сфери .

20. Про вилучення  земельної ділянки Миколаєнку Петру Миколайовичу .

21. Про  вилучення земельної ділянки Онопка Олені Миколаївні.

22.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Чернявському  Андрію Миколайовичу .

23. Про надання дозволу на оформлення права  власності на нерухоме майно власнику земельного сертифікату Килипуці Ользі Іванівні  .

24. Про надання дозволу на оформлення права  власності на нерухоме майно власнику земельного сертифікату Басенко Олександрі Григорівні.

25. Про  затвердження проекту землеустрою Близнюк  Надії Миколаївні .

26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою працівнику соціальної сфери Сущенко Ларисі Іванівні.

27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою працівнику соціальної сфери Таран Аліні Сергіївні .

28. Земельні   питання .

29. Про внесення змін до Програми проведення місцевих виборів на території Височанської   об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

30. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

31.Розгляд заяв.

32.Інші  питання .