З Днем усиновлення

Дата: 30.09.2020 10:19

Шановні жителі Височанської громади!

30 вересня, в день святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії в Україні відзначається День усиновлення, який став святом здійснення мрій, другим Днем народження багатьох дітей та сімей.

Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякую всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї,  щастя мати родину.

Бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

З повагою, голова Височанської

сільської ради ОТГ                                                                     Любов НОРИКОВА