30 вересня — день пам’яті Cвятих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

Дата: 30.09.2020 10:43

Всіх прекрасних жінок, що носять імена Віра, Надія, Любов та Софія, вітаю з їх Днем ангела.

Рада вітати всіх жителів громади з чудовим святом – Днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії! Нехай в кожному з Вас живе ВІРА, нехай ніколи не покидає НАДІЯ, нехай зігріває ЛЮБОВ, і нехай МУДРІСТЬ не дозволить збитися зі шляху!

В цей чистий день прийміть щирі побажання любові і вірності, надії тільки на найкраще і радості, віри в себе і успіху. Нехай життєвий шлях буде легким і світлим, нехай близькі люди обдарують теплом і увагою, нехай душа завжди співає і радіє серце!

З повагою,

Височанської сільської ради ОТГ                                               Любов Норикова