28 вересня відбудеться 32 (позачергова) сесія VII скликання

Дата: 24.09.2020 10:04

Порядок  денний  32 (позачергової)

сесії сьомого скликання  від 28 вересня 2020  року

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17 грудня  2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік» .

2. Про затвердження проекту землеустрою  Онопка Олені Миколаївні .

3. Про затвердження технічної документації  Яременку Василю  Івановичу.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  Шерстюк Надії Федорівні.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  Чернявському  Андрію Миколайовичу.

6.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  Туруті  Миколі Степановичу .

7.Про оформлення права власності на нерухоме майно  власнику земельного сертифікату  Яковенко Любові Григорівні .

8.Про оформлення права власності на нерухоме майно  власнику земельного сертифікату  Яковенку  Руслану Віталійовичу .

9.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  Сергієнку Валентину Петровичу .

10. Земельні питання .

11. Про упорядкування структури заробітної плати працівникам Височанської сільської ради .

12.  Про внесення змін до штатного розпису та тарифів на платні послуги  КЗ «Центр надання соціальних послуг» Височанської сільської ради .

13.  Про затвердження розпоряджень сільського голови .

14.   Розгляд  заяв.

15.   Інші  питання .