22 червня 2020 року відбулося засідання чергової 29 сесії 7 скликання. Височанської сільської ради ОТГ.

Дата: 22.06.2020 16:55

На початку засідання виступили інвестори ФГ «ЖИВАРОЙ» які запропонували створити екоферми на малородючих землях та землях з самосійними лісовими масивами і чагарниками громади, на екофермах  з'являться робочі місця з гідними зарплатами для жителів громади і додаткові надходження до місцевого бюджету громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Всі депутати та старости громади з захватом підтримали таку пропозицію окрім голови земельної комісії депутата від Головеньківського старостинського округу Чечеля А.Д., якій був проти інвесторів.

Присутні на засіданні старости громади запропонували земельні ділянки на території своїх старостинських округів, також виступили директора шкіл Носелівської, Новомлинівської, Височанської з зацікавленістю і підтримкою інвесторів, так як вони розуміють що надходження в громаду буде суттєвою допомогою для утримання шкіл, придбання шкільного обладнання та їх ремонту.

Так як всі присутні депутати підтримали ініціативу інвесторів, депутат Чечель А.Д. покінув зал засідань.

У ході конструктивної роботи засідання чергової 29 сесії 7 скликання всі питання за порядком денним розглянуті та по них прийняті відповідні рішення.

Також були затверджена низка важливих програм та рішень якими передбачається покращення життя жителів громади.