Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

Дата: 26.06.2020 14:59

Шановні жителі Височанської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Це свято Головного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій нашої держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України.

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, а всюди панує світлий настрій, а у душі  міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

Зі святом!

З повагою голова

Височанської сільської ради ОТГ                                              Любов Норикова