День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2020 09:32

Щороку,  22 червня,  український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, пройшла через кожне серце, кожну долю. Не було такої родини, яка б не зазнала втрат і поневірянь. Загарбники зруйнували міста і села, фабрики і заводи – все, що було створене нелегкою працею, зусиллями кількох поколінь.

Сьогодні вже майже не залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну, та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Віддаймо шану всім борцям, які в часи лихоліття визволяли та продовжують визволяти рідну землю від чужоземних загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Слава їм, вічна і світла пам’ять!

З повагою голова

Височанської сільської ради ОТГ                                 Любов Норикова