Привітання голови Височанської сільсої ради ОТГ з Святом останнього дзвоника!

Дата: 29.05.2020 09:31

Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника.

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Хочу сказати спасибі батькам, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави – це ви.

Сьогодні особливий день для тих учнів, які закінчують школу. Останній дзвоник 2020 року для вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті. Для когось – це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось – початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях.

Бажаю вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності й ініціативи, здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

З повагою голова Височанської сільської ради ОТГ                         Любов Норикова