Відбудеться 14 травня 2020 року 28 (позачергова) сесія VII скликання

Дата: 13.05.2020 10:06

Порядок  денний

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17 грудня  2019 року     «Про сільський бюджет на 2020 рік» .

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету  за 2019 рік .

3. Про затвердження звіту про виконання  бюджету за  1 квартал   2020 року.

4. Про припинення сільських виборчих комісій шляхом ліквідації .

5.Про призупинення діяльності  Великодочинської ЗОШ І ст..

6. Про зупинення експлуатації будівель Великодочинської ЗОШ   І ст.

7. Про надання дозволу на розроблення технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення меж земельних ділянок   в натурі (на місцевості) .

8. Про затвердження  документації та  передачу у власність      земельних ділянок на території Височанської сільської ради».

9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій .

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Артанія-Агро».

11. Про передачу земельних ділянок під будівлями школи в постійне користування відділу освіти .

12. Про надання земельних ділянок в оренду ТОВ «Еко-Безпека».

13. Про прийняття на баланс меліоративних систем .

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Чечелю Віталію Миколайовичу .

15. Про задоволення судових позовів гр.Курінського Миколи Миколайовича та гр. Скварник  Тетяни Яківни .

16.Про включення об’єктів нерухомого майна до списку приватизації для подальшого надання в оренду .

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби Яременку Дмитру Валерійовичу.

18.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для надання  у власність .

19. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою для надання земельних ділянок  працівникам  соціальної  сфери та пенсіонерам із   їх числа.

20. Про затвердження Переліку земельних ділянок комунальної власності Височанської сільської ради , права на які підлягають  продажу на конкурентних засадах(на земельних торгах).

21.Про включення до переліку земельних ділянок  для підготовки лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

22.Земельні питання  .

23.  Про затвердження розпоряджень сільського голови .

24.  Розгляд заяв  .

25. Інші  питання .