26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Як тяжко, як тужно

Моєму народу болить!

Борис Олійник

У неділю, 26 квітня, відзначатиметься 34-а річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції  – однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства.

Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. Але для нас, людей, ці слова постійно викликають  тривогу.  Чи не повториться цей жах знову?

У ці дні ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.

Щоб не робити помилок у майбутньому, треба пам'ятати уроки минулого.

Чорнобиль – це гіркий урок не тільки нам, українцям, а й усьому людству. Наше завдання сьогодні - допомагати потерпілим, турбуватися про їх життя. Спільними зусиллями ми зробимо все можливе для того, щоб віддячити за мужність, стійкість, терпіння, наполегливість у подоланні труднощів, що випали на долю «чорнобильців».

З повагою,

Голова Височанської сільскої ради                         Любов Норикова