З Днем працівника пожежної охорони!

Дата: 17.04.2020 08:44

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

На вас покладена надзвичайно почесна та відповідальна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашої громади, адже немає нічого дорожчого ніж життя людини.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти» — це гасло найточніше характеризує ваші нелегкі будні.

Щиро дякую вам за мужність і самовідданість, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Щиро бажаю кожному з вас і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях.

Вірю, що ваші високі ділові якості, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань в ім’я зміцнення держави, рідної громади.

З повагою,

Голова Височанської сільскої ради                              Любов Норикова