З наступаючим святом Великоднем.

Дата: 17.04.2020 15:08

Голова Височанської сільскої ради Любов Норикова вітає всіх з наступаючим святом Великоднем.

Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння!

Великодні свята – це найкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння. Переконана – ніщо не може будуватися на неправді, заздрощах, лукавстві, приниженні одних людей іншими. Ми маємо повернути в наше життя гідність, братерство, а головне – повагу один до одного. Це буде кращим свідченням нашої відданості заповідям Спасителя, нашої віри в неминучу перемогу добра над злом. Забудьмо сьогодні всі непорозуміння та чвари, все темне та зле, щоб завтра почати новий день зі світлим серцем і чистим сумлінням. Великодні свята – це і найкращий час підтримати знедолених, подарувати їм нашу увагу, милосердя та християнську любов – не забуваймо про це.

Нехай радість Великодніх свят звеселить кожну родину, наповнить наші душі джерельним відчуттям щастя, здоров'я, піднесеності, спонукає до плідних діянь задля творення і процвітання рідного краю, задля миру в нашій Україні.

Зі святом вас!

Христос воскрес!