Увага! Уряд посилив карантин: нові заборони для українців.

Дата: 06.04.2020 11:36

Шановні жителі Височанської ОТГ!

Сьогодні виклики часу зобов’язують нас бути свідомими до своєї відповідальності за своє життя і життя тих, хто поруч. Світова практика боротьби із коронавірусною інфекцію свідчить про надзвичайно важливу роль вчасного і в повному обсязі запровадження карантинних заходів. Зважаючи на останні рішення, прийняті у цьому напрямку Кабінетом Міністрів України, а саме постанова КМУ від 02.04.2020 №255 сільська влада оперативно запроваджує симетричні заходи на території Височанської ОТГ, розуміючи відповідальність за забезпечення спільних і узгоджених дій на території всієї країни .

Так, згідно з рішенням Кабміну Міністрів України від 02.04.2020 №255 до 24 квітня в Україні в тому числі і на території Височанської ОТГ буде заборонено:

1) з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

2) з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

3) перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

4) відвідування закладів освіти її здобувачами;

5) відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

6) відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

7) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Інформацію щодо посилення  карантинних заходів прошу сприйняти з розумінням.

Звертаюся до тих, хто приїхав з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу, – при перших ознаках респіраторних захворювань зверніться в телефонному режимі до свого сімейного лікаря, ні в якому разі не займаєтесь самолікуванням, а ось самоізоляція перебування вдома – обов’язкова.

Звертаюся до всіх керівників підприємств, організацій, установ, структурних підрозділів сільської ради, хто працює в умовах карантину з проханням забезпечити дотримання в своїх колективах найвищого рівня санітарії та епідеміологічної безпеки, зокрема, дезінфекції робочих місць, ручок дверей, миття рук, виконання працівниками вимоги – при перших ознаках респіраторних захворювань залишатися вдома, обов’язково й негайно звернутися в телефонному режимі до свого сімейного лікаря.

Звертаюся до жителів громади залишатися вдома, без гострої потреби не відвідувати сільську раду, старостинські округи. Всю необхідну інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами телефонів :

Керуючий справами Шеремет Любов Михайлівна - тел. +380984785828

Секретар Коробка Алла Віталіївна -  тел. +380996283903

Начальник служби у справах дітей Дорошенко Юлія Вікторівна -  тел.+380683196976

Директор центру надання соціальних послуг Ушкаленко Людмила Яківна -тел.+380974123618

Їх номери також розміщені на вхідних дверях сільської ради.

Велике прохання - з розумінням, виважено, свідомо ставитися до подій, які відбуваються сьогодні.

Не треба паніки! Адже досвід колишніх поколінь підтверджує, що в паніці жодного розумного рішення прийняти просто неможливо.

І на останок…

МИ ВСЕ ПЕРЕМОЖЕМО,

БО МИ – УКРАЇНЦІ!

У нас найбільший імунітет!

Сільський голова                                                                         Любов Норикова