Залучення волонтера в Борзнянському районному секторі

Дата: 16.03.2020 10:59

Залучення волонтера в Борзнянському районному секторі

Так, одним з чинників успішної діяльності  уповноважено органу з питань пробації є залученням до неї волонтерів, які, в подальшому надають працівникам допомогу в проведенні з клієнтами пробації соціально – виховної роботи.

Фото без описуФото без опису

З метою покращення соціально-виховної роботи  з клієнтами пробації, Борзнянським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області було підписано договір про провадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією з Олександром Носенко, який також був раніше засудженим, а на даний час, допомогає іншим змінити своє життя на краще.

Відразу після підписання договору, волонтер почав брати участь у проведенні соціальновиховної роботи з засудженими. Так,  06 березня 2020р. ним  було проведено бесіду з клієнтами сектору, щодо негативного впливу наркотичних засобів на організм людини та шляхи подолання наркотичної залежності.

Борзнянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області