Розпочато конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету»

Дата: 13.03.2020 12:17

Розпочато конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області

Прийнято рішення про оголошення конкурсу проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Чернігівської області, який стартує 10 березня п.р. та затверджено обсяг коштів ДФРР для реалізації проєктів в розмірі 5 млн гривень. Зазначене рішення було прийняте відповідно до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області, затвердженого розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 31 січня 2020 року № 57 «Про затвердження Положення про порядок ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області», та рішення регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР.

У конкурсному відборі можуть брати участь громадяни Височанської громади віком від 18 років, заявники, наукові установи, громадські організації, які здійснюють діяльність в межах Височанської громади.

При підготовці проєкту ініціатор забезпечує його відповідність таким вимогам:

• термін реалізації становить від 1 до 3 років;
  • співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10 відсотків;
  • загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) має складати понад 5 млн. гривень, а для інших проєктів – понад 1 млн. гривень;
  • питання реалізації проєкту знаходиться в межах повноважень органів місцевого самоврядування Височанської сільської ради;
  • реалізація проєкту має здійснюватися виключно на об’єктах, які належать до комунальної форми власності, та/або на землях комунальної форми власності;
  • сфера реалізації проєкту має бути публічною.

Для участі в конкурсі проєкт потрібно надіслати в електронному вигляді в форматі pdf, окрім Аплікаційної форми (додаток 1 до Положення), яка надсилається в форматі pdf та docx на електронну адресу vysoke.otg@ukr,.net.

У паперовому вигляді проєкт з повним комплектом документів надсилається на адресу: Височанська сільска рада, вул. Центральна, б.86, с.Високе, Борзнянського р-ну, Чернігівської області  16412 (з поміткою «Всеукраїнській громадський бюджет»).