Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

ЧЕРНІГІВСЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000, т/ф. 67-57-59, е-пошта: did_post@cg.gov.ua,

код згідно з ЄДРПОУ 35385900

01-11/139

На №

від

Районні державні адміністрації, виконавчі комітети Чернігівської, Ніжинської, Новгород-Сіверської, Прилуцької міських рад,
сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад

Про виконання доручення

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 11.02.2020 № 01-01-05/1011 за підсумками засідання штабу з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області просимо розмістити на офіційних сайтах:

• банер Державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» з посиланням на сторінку «Перевірка походження деревини» — https://open.ukrforest.com/
  • інформацію про телефонні лінії для повідомлень про випадки порушень вимог законодавства у сфері лісокористування.

Додатки: на 2 арк. в 1 прим.

Ігор СЛЕЗКО

Валерій Сорокін (0462) 678-694

Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

Облдержадміністрація розраховує на небайдужість та активність жителів області і звертається з проханням оперативно повідомляти про факти порушення законодавства у сфері лісокористування. Інформацію можна надати за телефоном 102 або на гарячу лінію Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства: (0462) 676-942, 050 419?15?54.

До речі, інформацію про походження деревини можна отримати на сайті Державного підприємства «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр» за посиланням.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації