Дата: 14.02.2020 15:09

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

З глибокою шаною звертаюся до героїв, які пройшли через горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках світу.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, яким не судилося повернутися на рідну землю. Вони – сторінка історії, що житиме вічним болем і смутком та назавжди залишиться у наших серцях!

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Дякуємо за безцінний подвиг, активну громадянську позицію, за те, що в складних умовах сьогодення Ви є взірцем мудрості, любові до Батьківщини, тією потужною силою, яка спрямовує свої зусилля на військово-патріотичне виховання молоді.

У цей пам’ятний день бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, добра та Божого благословіння!

Нехай над нами буде мирне небо, а в рідній країні єдність і злагода!

Слава Україні!

З великою повагою до Вас