З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2020 10:48

Шановні земляки! Щиро вітаю вас із сьогоднішнім величним святом − Днем Соборності України! 22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів: На велелюдному зібранні урочисто проголосили злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Акт злуки увінчав прагнення українців, розділених і поневолених різними імперіями, жити у свої єдиній державі.

Зараз наша країна переживає непрості випробування. Тож щоб гідно відповідати на усі виклики нашого часу, вкрай важливо бути єдиними й сильними.

Щиро бажаю вам натхнення у справах на благо країни, миру, та процвітання, родинного щастя й злагоди, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Бережімо нашу державу, учімося на уроках історії і пам’ятаймо, що в єдності – наша сила!

З великою повагою до Вас

голова Височанської ОТГ                       Любов Норикова