Дата: 04.12.2019 21:17

03 грудня в рамках Національного проекту «Місцеве самоврядування Народні обранці» 150 народних обранців, лідерів місцевого самоврядування, з різних куточків України отримали високі нагороди за високе право і велику відповідальність брати безпосередню участь у розв’язанні нагальних проблем територіальних громад сіл, селищ, міст нашої держави.

Фото без описуТакож серед номінантів Національного проекту "Народні обранці" голова Височанської отг Борзнянського району Любов Норикова.

Майбутнє України неможливе без розвитку та позитивних змін у місцевому самоврядуванні, без повсякденного вирішенням важливих проблем, створення умови для реалізації суспільних інтересів, без відповідальності за соціально-економічний стан територіальних громад, без створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селиш, міст.

Наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і відповідальність є гідним внеском у розвиток нашого спільного дому -України як держави європейських стандартів.