Проведено робочу зустріч

Дата: 28.11.2019 12:56

Напередодні  у Борзнянському РС УДМС України в Чернігівській області відбулася  спільна робоча зустріч завідувача підрозділу Галини Толочко, директора Комунального некомерційного підприємства «Борзнянська центральна районна лікарня» Тетяни Стовби та т.в.о.начальника Борзнянського ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області Юрія Хилика.

Метою робочої зустрічі було  доведення інформації про правила перебування іноземців на території України та відповідальність за порушення міграційного законодавства, налагодження обміну інформацією щодо перебування на лікуванні іноземних громадян та осіб без громадянства,  можливості своєчасного інформування керівника територіального підрозділу УДМС  в області про всі події, пов’язані з іноземними громадянами, які відбуваються на території району.

Захід носив  інформаційний характер та був спрямований на нагляд і контроль за виконанням законодавства України в міграційній сфері.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)