День гідності та Свободи – свято в Україні

Дата: 21.11.2019 08:40

День гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій : Помаранчевої революції (2004р.) та Революції гідності (2013р.).

Події що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Низько вклоняюсь героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!    Героям СЛАВА!

З повагою

голова Височанської об’єднаної територіальної громади                     Любов Норикова.