Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Зустріч з представниками Китайської Народної Республіки

Дата: 20.11.2019 15:01
Кількість переглядів: 692

Те, що є в Височанській ОТГ – не знайти в жодному місті. В кожному селі нашої громади є свої привабливі краєвиди, своя історія, своя гармонія…

В Височанській громаді є мальовничий старостинський округ Нові Млини, поблизу якого протікає річка Сейм. Місцеві та заїзджі рибалки полюбляють посидіти з вудочками біля річки на її крутих берегах.

 

Оспівана в піснях краса нашого краю зацікавила представників Китайської Народної Республіки, які завітали до Височанської ОТГ з пропозицією розвивати тваринництво, птахівництво, акваріумистику та еко туризм на березі мальовничої річки Сейм. Розвиток  дозволить збільшити зайнятість населення, що сприятиме відродженню українського села, зацікавленості молоді приїздити на постійне місце проживання.

Фото без описуФото без опису

Голова Височанської ОТГ Любов Норикова провела екскурсію для наших шанованих гостей, розповіла про нашу громаду, про перспективи розвитку.

Результатом зустрічі, стало підписання представниками Китайської Народної Республіки з нашою громадою, меморандум про співпрацю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень