Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

ВИКОНУЄМО СТАТУТНІ ЗАВДАННЯ!

Дата: 01.11.2019 08:19
Кількість переглядів: 710

До Дня працівника соціальної сфери

 

ВИКОНУЄМО СТАТУТНІ ЗАВДАННЯ

Своє професійне свято  – День працівника соціальної сфери, працівники Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області зустрічають вагомими здобутками.                      

  У Конституції України задекларовано, що життя і здоров’я людини є найвищою соціальною цінністю. Кожен має право на працю, на належні, безпечні і здорові умови праці, гарантії щодо соціального захисту,охорони життя та здоров’я у процесі трудової діяльності.     

  Після створення Фонду соціального страхування застраховані особи  отримали надійні гарантії щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони життя та здоров’я.   

     Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області виконує свої функції на території Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів, де зареєстровано 3747 страхувальників - суб’єктів  господарської діяльності з середньообліковою кількістю понад 15 тис. застрахованих осіб. Відділення здійснює передбачені законом про соціальне страхування послуги та проводить широку інформаційно – роз'яснювальну роботу серед населення з питань соціального страхування,   активно використовуючи засоби масової інформації, в тому числі офіційні веб-сайти райдержадміністрацій, районних рад, об'єднаних територіальних громад Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів. 

Соціальна захищеність застрахованих осіб - найважливіший напрям роботи відділення.

    За 9 місяців 2019 року застрахованим особам виплачено понад 17,5 млн грн, в тому числі: понад 7,6 млн грн. сплачено за лікарняними листками у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, понад 3,2 млн грн допомоги по вагітності і пологах, понад 77,9 тис. грн допомоги на поховання застрахованих осіб, понад 5,5 млн грн. страхових виплат та медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

    59 застрахованим особам оплачено лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів на суму понад 692 тис. грн., 5 потерпілих на виробництві отримали безкоштовно санаторно-курортні путівки на лікування.

На відміну від інших страхових фондів усі види виплат та послуг, які надає Фонд, не тільки декларовані, але й гарантовані.                                                                            

З метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній  реабілітації,  у подоланні особистих фізичних меж, важливу роль відіграє щорічна Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» серед потерпілих на виробництві. Активну участь   в ній за сприяння відділення приймають потерпілі на виробництві, які перебувають на обліку, і в яких, незважаючи на вади здоров’я, не згас вогник і жага до перемоги.

Профілактична робота з охорони праці – один з важливих напрямків діяльності відділення, кінцева мета якого збереження життя та здоров'я застрахованої особи під час виконання нею трудових обов'язків. Всі страхувальники є об'єктами уваги страхового експерта з охорони праці, робота якого спрямована на пропаганду безпечних умов праці через засоби масової інформації , надання дієвої допомоги  роботодавцям в організації роботи з охорони праці, оскільки зрозуміло, що нещасний випадок легше попередити, вклавши кошти у створення безпечних умов праці, ніж нести моральну відповідальність і матеріальні витрати для відновлення зруйнованих після аварій виробництв і допомоги постраждалим. За час існування Фонду рівень виробничого травматизму завдяки проведеній профілактичній роботі знизився в 2,7 раза. І за 9 місяців 2019 року рівень виробничого травматизму в масштабі відділення знизився порівняно з відповідним періодом минулого року.

Працівники відділення також постійно здійснюють контроль за використанням коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження та використання.

  Важливим напрямком роботи також є здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров'я, системний  контроль за дотриманням призначеного лікарями режиму застрахованим особам, які перебувають на стаціонарному та амбулаторному лікуванні в медичних закладах.

За значні заслуги та особистий внесок в систему соціального страхування працівники відділення неодноразово відзначались грамотами та подяками Міністерства соціальної політики України, управління виконавчої дирекції Фонду, обласних та районних рад та адміністрацій.

 Колектив відділення докладає максимум зусиль для забезпечення соціальних гарантій застрахованим особам, передбачених чинним законодавством.

                                         Микола Литвин, начальник Бахмацького відділення

                                        управління виконавчої дирекції Фонду соціального

                                        страхування України в Чернігівській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень