Сьогодні ми вшановуєму 75-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України.

Дата: 28.10.2019 08:41

Шановні ветерани! Дорогі земляки! Сьогодні ми вшановуєму 75-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України. Ціна за перемогу в Другій світовій війні виявилась величезною: мільйони полеглих на полі бою, загиблих в окупації й концтаборах, мільйони ненароджених, десятки тисяч зруйнованих міст і сіл. Тим, хто загинув, і тим, хто вижив у пеклі 40-х, ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

У цей пам`ятний день ми низько вклоняємося і дякуємо всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн.

Зичу ветеранам війни та всім жителям нашої громади щастя та успіхів, міцного здоров’я, добробуту й мирного неба! Нехай збуваються всі ваші мрії та задуми!

З повагою  голова Височанської сільської

ради об’єднаної територіальної громади                                                      Любов Норикова.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)