Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo анонсує проект «Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь», в якому запрошує всіх бажаючих громадян поставити будь-яке питання стосовно субсидій.

Дата: 25.10.2019 14:12
Кількість переглядів: 344

Фото без опису

 Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян. 
Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальну сторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в України. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв’язку з працівниками редакції, який в коментарях під статтею регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку. 
Кожна ситуація в кожній родини абсолютно унікальна, тому для оформлювача субсидії особливо важливий індивідуальний підхід саме до його обставин. 
Враховуючи високу завантаженість органів державної влади та постачальників комунальних послуг перед стартом опалювального сезону, можливість отримати додаткову інформацію є особливо актуальною. 
Для того, щоб отримати консультацію, необхідно: 
- перейти на сторінку 
https://maanimo.com/helpful/141877-kakrasschitat-subsidiyu-v-ukraine-poryadok-i-osobennosti-nachisleniyasubsidiy 
- у кінці статті написати коментар зі своїм питанням 
- чекати на відповідь працівників редакції порталу 
Увага! Проект є соціально-спрямованим та повністю безкоштовним


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень