Свято в Височанській ОТГ

Дата: 11.08.2019 17:54

Вчора, 10 серпня

Височанська об’єднана територіальна громада святкувала вже другий рік від свого народження.
Для когось –  це дуже мало, для когось, дуже багато, а для громади села Високе – це випробування на міцність.
Святкові заходи розпочались з відкриття оновленого пожежного депо.

Фото без опису Фото без опису

Після слів та побажань які звучали від голови Борзнянської райради

та керівників ДСНС області та району Височанські пожежники склали присягу та отримали свідоцтва та подарунки.
На закінчення заходу приміщення, пожежне авто та самі пожежні були окроплені святою водою, а чин освячення звершив місцевий священник, протоієрей Степан.
Друга частина свята громади була присвячена нагородженню жителів громади, які зробили значний внесок в її розвиток. Знаками Народної Пошани – медаллю «За заслуги перед громадою» були нагороджені меценати, та небайдужі люди які працювали та й зараз працюють на процвітання громади. За сумлінну працю, та високі показники в роботі грамотами голови були відзначені труди  в.о. керівників старостинських округів громади та жителі села. Звучали слова подяки та добра.

Фото без опису Фото без опису

На закінчення офіційної частини свята, були виступи колективів села Високе та інших сіл громади, були розіграш і призів, вікторини та конкурси.
Для діточок була створена дитяча зона з батутом, та іншими розвагами, для охочих сфотографуватись – чудова фото зона.
Були й виставки дитячих робіт та багато що іншого.
В цілому, свято  дня народження відбулося дуже добре!
Бажаємо Височанській громаді процвітання, добробуту та наснаги!
Зі святом Вас, Височанці!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)