Цивільний захист - важлива складова життя громади

Дата: 09.08.2019 11:55

В рамках реалізації проекту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громад України» 07 серпня 2019 року до Височанської ОТГ завітали представники Асоціації ДПК Республіки Польща -  Славомір Клусек та Здіслав Внек разом з керівниками обласного та районного управління ДСНС.

Під час візиту обговорили важливі питання щодо створення ДПК в громаді ,  розвитку безпеки та підготовки планів реагування на надзвичайні ситуації . Також відвідали ДЕПО в с.Високе.

Ініціатива «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громад України» має підтримати ОТГ в процесі управління кризовими ситуаціями  на місцевому рівні. Крім того, проект допоможе громаді створити план заходів у сфері цивільного захисту – з особливим акцентом на створення ДПК, які будуть доповнювати професійні пожежні команди.

Проект «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громад України» реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)