Відбулося засідання конкурсної комісії на саміщення вакантної посади

Дата: 05.07.2019 15:25

4 липня 2019 року відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Головеньківського СБК.
Конкурсна комісія перед прийняттям рішення заслухала програму розвитку закладу культури на один і п'ять років кандидата Корнієнко І.С. та провела співбесіду.
За результатами голосування Корнієнко І.С. визнано переможцем конкурсу.

Коментарі:

Завгородній А.В.
2019-07-07 23:00:53

Это все хорошо! Я к бабушке в село (Велика Доч) и к Сагайдакам (Високе) езжу очень много лет... но таких дорог не было никогда! А в Шаповаловке отремонтировали (еду со стороны Киева)... как так? У меня складывается что кто-то не хочет либо не может?

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, пане Завгородній! Дякуємо Вам за увагу та активну громадянську позицію. Питання доріг — питання болюче для всієї України та не завжди залежне від керівництва громади. Будемо робити усе можливе щоб як можна скоріш розв'язати це болюче питання. З повагою Височанська сільська рада

2019-07-09 17:28:15