Зі святом!

Дата: 21.06.2019 08:42

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Колектив та депутатський корпус Височанської сільської ради щиро вітають Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Щиро бажаю Вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі.

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно зичимо Вам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від Вашої почесної праці.

З повагою

Голова Височанської сільської ради                                                              Норикова Л.В.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)