Всесвітній день охорони навколишнього середовища в Височанській ОТГ

Дата: 07.06.2019 11:50

Всесвітній день охорони навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, парадами велосипедистів, "зеленими" концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранням територій, а також безліччю інших способів. Та, в будь-якому випадку, цей день є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться сьогодні від поїздки транспортом, хтось посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття в своєму дворі.

5 червня пацівники Височанського СБК разом з небайдужими жителями села теж не залишились осторонь і проявили власну ініціативу по прибиранні території біля будинку культури.
Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)