Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

«Єдине вікно» – комплексне вирішення питань працевлаштування соціально вразливих категорій населення

Дата: 21.06.2024 16:54
Кількість переглядів: 11

Фото без опису

«Єдине вікно» – комплексне вирішення питань працевлаштування соціально вразливих категорій населення

 

Йдеться про надання послуг учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, громадянам з інвалідністю тощо. Єдиний інформаційний простір створено на базі обласної служби зайнятості, де людина може оперативно отримати консультацію про послуги, що представлені у громаді. Для цього вже налагоджено співпрацю із 32 громадськими організаціями та благодійними фондами, державними установами, органами місцевого cамоврядування.

 

Так, у м. Чернігові благодійна організація «Право на захист» реалізує програму "Гроші для захисту", а також проєкт онлайн навчання ведення бізнесу та надання грантів для його реалізації.

 

У м. Ніжині завдяки реалізації громадською організацією «Час для нас» проєкту «Створення умов для працевлаштування та соціально-психологічної адаптації ВПО шляхом організації виробництва з пошиття одягу на базі комунального підприємства в ТГ», працевлаштовано 10 безробітних.

 

Мешканців прикордонних громад (Сновської, Корюківської, Городнянської, Семенівської) підтримує громадська організація «Лампа», яка задовольняє  базові потреби у засобах гігієни для жінок та дівчат, а також для маломобільних та немобільних людей з числа дорослого населення.

 

Виникли запитання? Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень