Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

На Чернігівщині продовжує працювати «Армія відновлення»

Дата: 08.12.2023 10:05
Кількість переглядів: 137

Фото без опису

На Чернігівщині продовжує працювати «Армія відновлення»

 

У рамках цієї урядової програми служба зайнятості залучає безробітних до праці на Перемогу. Силами безробітних, скерованих на суспільно корисні роботи, облаштовуються укриття цивільного захисту, зводяться фортифікаційні споруди, розбираються завали, здійснюються ремонтно-відновлювальні роботи. Також безробітні заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, готують сухпайки для військових.

 

Загалом у поточному році службою зайнятості видано понад 8 тис. направлень на такі роботи. Відтак у нашій області діє одна з найбільших у країні «Армій відновлення».

 

Праця безробітних, а віднедавна і внутрішньо переміщених осіб, які не мають статусу безробітного, оплачується з Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Видатки на ці цілі у поточному році склали  39,2 млн грн. 

 

Важливо знати, що оплата праці за відпрацьований повний місяць не може бути менше мінімальної заробітної плати (6700 грн) та не може перевищувати півтори мінімалки, а це на сьогодні - 10 050 грн.

 

Бажаєте й ви вступити до лав «Армії відновлення»? Звертайтеся до структурного підрозділу обласної служби зайнятості, зручного для вашого відвідування, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

 

                                                            Пресслужба обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень