A A A K K K
для людей із порушенням зору
Височанська Об'єднана Територіальна Громада
Ніжинський район Чернігівська область

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 04.04.2023 12:27
Кількість переглядів: 74

04 квітня 2023 року  під головуванням Височанського сільського голови Олега Василенка проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. У засіданні комісії взяли участь члени комісії: секретар сільської ради Лілія Віталіївна Калюжна, начальник служби у справах дітей Матяш Марія Олександрівна, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Чечель Ганна Сергіївна,  головний спеціаліст відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Мишаста Тетяна Миколаївна, спеціаліст І категорії відділу ЦНАП Наталія Василівна Кличнікова, фахівець із соціальної роботи Тамара Петрівна Іваницька.

Основними питаннями для розгляду комісією стало затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, що перебувають у службі  у справах дітей Височанської сільської ради на обліку як діти, які потрапили у складні життєві обставини, а також визначення місця проживання дитини Черних А.В.

За результатами засідання Комісія вирішила затвердити індивідуальні плани соціального захисту дітей, визначити місцем проживання дитини за місцем проживання матері.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень